Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu
Okenné a dverové siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Nepríjemný hmyz znepríjemňuje život ľuďom žijúcim v rodinných ale aj v bytových domoch. Najúčinnejším riešením sú sieťky proti hmyzu:

Montáž sieťok proti hmyzu je možná na okná aj dvere. Siete proti hmyzu nebránia výhľadu z okien a vetraniu interiéru. V horúcich letných dňoch tak môžete neustále vetrať, bez toho aby sa do interiéru dostali títo nepríjemní návštevníci. Okrem hmyzu zadržia siete rôzne nečistoty, od prachu až po peľ. Preto sú vhodné aj pre alergikov. Moderné siete proti hmyzu sú vyrobené z kvalitnej sieťoviny, ktorá je maximálne odolná voči poveternostným vplyvom a prehryzeniu. Rámy sietí sú vyrobené z extrudovaného hliníka. 
 

V našej ponuke máme mnoho typov sieťovín: šedá štandardná sieťovina, neviditeľná sieťovina, zosilnená sieťovina petscreen, ktorá je vhodná pre majiteľov domácich zvierat. Farba rámu závisí prakticky na vašej voľbe, môžete si vybrať zo širokej škály farieb podľa vzorníka RAL alebo imitácie dreva. Pri pevných sieťach proti hmyzu si môžete vybrať buď profily s lemom alebo bez lemu. Ich výroba je robená na mieru podľa veľkosti vašich okien alebo dverí. Montáž siete proti hmyzu (s výnimkou sieťky integrovanej v roletovom boxe) nie je nijako závislá na nutnosti stavebných úprav. Je možné ju namontovať kedykoľvek a takmer kdekoľvek.

right
Siete proti hmyzu

Výhody sieťok proti hmyzu

  • najlepšia ochrana proti hmyzu
  • ochrana proti prachu a peľom
  • moderný dizajn
  • jednoduchá montáž
  • kvalitné materiály
  • odolnosť
  • nerušený výhľad z interiéru
OKENNÉ SIETE PROTI HMYZU

Siete 24 x 24

Siete proti hmyzu 24 x 24: tento typ okenných sieťok je určený pre drevené okná s okapnicou. Sieťky 24 x 24 majú väčšiu hĺbku profilu 24 mm, čo umožňuje inštaláciu do rámu okna. To umožňuje použiť 24 mm okenné siete aj tam, kde to u iných nie je možné.

Rolovacie siete

Rolovacie siete proti hmyzu: pružinový mechanizmus navíja sieť do horného bubna. Sieťovina je vedená bočnými vodiacimi lištami. Sieťka sa môže kedykoľvek zrolovať. Sieť sa primontuje na okno z exteriérovej časti.

Siete Isso 4

Okenné siete proti hmyzu Isso 4: tento typ okenných sieťok je určený pre plastové okná. Rám je vyrobený z extrudovaného hliníka. Montuje sa pomocou otočných držiakov bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť ISSO 4 dodávame vo viacerých imitáciách dreva.

DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU
Celá dĺžka

Rolovacie dvere

Rolovacie sieťové dvere proti hmyzu: box s navinutou sieťou je vložený v bočnej strane dverí. Sieť je vedená pomocou kolieskového mechanizmu v hornej a spodnej vodiacej lište.

Otváravé 40 x 20 mm

Otváravé sieťové dvere proti hmyzu: inštaluje sa na rám dverí z exteriéru. Dverová sieť je vyrobená z extrudovaného hliníkového profilu. Sieť sa otvára pomocou pántov. Po obvode sieťky je tieniaca kefka.

Plisse siete

Plisse sieťky proti hmyzu umožňujú bezbariérový prístup. Prechodový profil má výšku len 3 mm. Ide o veľmi moderný a elegantný typ, ktorý je vhodný pre terasové a balkónové dvere.

Galéria: 
Siete proti hmyzu
Siete proti hmyzu
Siete proti hmyzu
Siete proti hmyzu
Siete proti hmyzu