Inteligentná domácnosť a kancelária SOMFY®

Od návrhu až po finálnu realizáciu

Automatizácia domácnosti a kancelárie od SOMFY®

V modernej a hlavne rýchlej dobe naši zákazníci riešia otázku spojenú s kontrolou a ovládaním svojich zariadení v dome odkiaľkoľvek.

Naše riešenie od SOMFY® umožní vytvoriť inteligentnú, úspornú a bezpečnú domácnosť alebo kanceláriu, pretože hranice v našom svete sa posúvajú a užívateľ potrebuje nové produkty a služby, ktoré sú vzájomne prepojené.

Kompletné riešenie vám dodáme na kľúč – od poradenstva a návrhu až po inštaláciu a spustenie systému do prevádzky.


 
 

Kde všade montujeme automatizáciu SOMFY®

 

Celé Slovensko
Systém SOMFY® montujeme najmä na západnom Slovensku. Väčšie zákazky realizujeme po celom Slovensku.
Trenčín
Našim tradičným regiónom je Trenčín a trenčiansky kraj. Montujeme aj automatické brány, žalúzie, rolety a viac.
Bratislava
Často realizujeme zákazky v Bratislave a bratislavskom kraji. Všetky naše produkty dodávame firmám aj domácnostiam.
Trnava
Ďaľšou oblasťou, kde máme mnoho spokojných zákazníkov, je Trnava a celý trnavský kraj. Pridajte sa
Žilina
Montujeme inteligentnú automatizáciu SOMFY® a ďalšie naše produkty a služby aj v Žiline a celom žilinskom kraji.

 

right
Inteligentná domácnosť a kancelária SOMFY®

Vďaka systému TAHOMA switch od SOMFY môžete byť v neustálom spojení so svojím domovom, v spojení so svojimi najbližšími. Na ovládanie domácnosti Vám odteraz stačí smartphone, tablet alebo PC.

Inteligentná domácnosť a kancelária prináša mnoho výhod

S chytrou domácnosťou ušetríte drahocenný čas aj svoju peňaženku. Okrem toho sa postará o väčšiu bezpečnosť Vás, celej Vašej rodiny a majetku.

Väčšie pohodlie –  Nastavte si jednotlivé scenáre a Vaša domácnosť bude myslieť za Vás. Žalúzie sa napríklad každé ráno samy vytiahnu a večer zatiahnu.

Viac bezpečia – Chytré vonkajšie a vnútorné kamery, alarmy a inteligentný zámok dverí Somfy Door Keeper sa postarajú o Vašu bezpečnosť.

Viac úspor – Chytrá domácnosť vám prinesie aj výrazné úspory energie. Môže napríklad vykurovať len vtedy, keď ste doma, a v kombinácii s automatizáciou vonkajších žalúzií môže v zime pomáhať s vykurovaním slniečko.

O systéme TAHOMA® switch

Systém TAHOMA switch umožňuje prepojiť žalúzie, rolety, garážové brány, vstupné brány, markízy, osvetlenie, zabezpečenie domácnosti a kúrenie do jedného celku. Tým máte celú domácnosť vždy pod kontrolou.

Pomocou scenárov si prispôsobíte funkčnosť celého domu na základe vyšpecifikovaných podmienok vonkajšieho počasia a každodenných situácii. Viac sa nemusíte o nič starať – smart systém TAHOMA switch to spraví za Vás.

Okrem Vášho pohodlia sa systém TAHOMA switch stará i o vašu bezpečnosť. Scenáre príchodu a odchodu môžete jednoducho nastaviť priamo pomocou dvoch tlačidiel na TaHoma® switch. Ďalšie scenáre môžete uložiť do svojho chytrého telefónu. V prípade, že systém zistí ohrozenie v podobe vlámania alebo požiaru, ihneď Vás informuje prostredníctvom notifikácii aby ste mohli ihneď reagovať.

Inteligentné osvetlenie

Žiarovky Philips Hue môžete tiež ľahko zapojiť do svojej chytrej domácnosti. Môžete ich jednoducho ovládať odkiaľkoľvek, meniť farbu svetla, intenzitu. Po zapojení do jedného zo scenárov sa už o svetlá nemusíte starať.
 

Keď napríklad odchádzate z domu, stačí stlačiť tlačidlo odchodu na zariadení TaHoma® switch a okrem iného sa vypnú všetky svetlá so žiarovkami Philips Hue.

Inteligentné zabezpečenie domácnosti

Do svojej automatizácie domácnosti môžete jednoducho pripojiť vonkajšie a vnútorné kamery Somfy. Ich veľkou výhodou je, že nepotrebujú káble, a preto nie je potrebné rezať do steny. Vonkajšie kamery ponúkajú možnosť výberu aktívnych a neaktívnych zón, zatiaľ čo vnútorné kamery a Somfy ONE+ (prvá kamera a alarm v jednom) majú chytrú západku na ochranu vášho súkromia.
 

Prostredníctvom kamier Somfy môžete dokonca hovoriť a priamo zasahovať. Viac bezpečia ponúka aj chytrý zámok dverí Somfy Door Keeper, s ktorým môžete dvere otvárať s mobilom aj bez kľúčov, a to aj na diaľku. A vďaka videotelefónu môžete vidieť, kto zvoní.

Inteligentné vykurovanie

Zaobstarajte si Somfy Termostat a ušetrite na vykurovaní! Kúrenie je možné spustiť tak, aby ste sa vždy vrátili do príjemne vyhriateho domova. A keď ste v práci, kúrenie je obmedzené na minimum. Prepojením Somfy Termostatu a vonkajších roliet s chytrou domácnosťou sa môže interiér vyhrievať slnečnými lúčmi a získané teplo sa udržiava vo vnútri.
 

Odporúčame tiež termostatické hlavice od Somfy, s ktorými môžete mať v každej miestnosti inú teplotu.