Dverové siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu
Siete na dvere proti hmyzu: pre rôzne typy, tvary a rozmery dverí – na mieru

Dverové siete proti hmyzu

V prípade, že máte na dome alebo balkóne dverové siete proti hmyzu, sú pre vás vhodným nástrojom na boj proti hmyzu. Sieťovina je odolná voči poveternostným vnemom, mrazom a prehryzeniu. Okenné siete majú moderný vzhľad, ktorý dodá vašim oknám a celej stavbe estetický vzhľad. So sieťami proti hmyzu môžete v letnom období pokojne vetrať, bez obavy z komárov, včiel, sršňov alebo iného nepríjemného hmyzu.
 

Lákadlom pre hmyz je najmä osvetlený interiér v nočných hodinách. Sieťky zabránia akémukoľvek hmyzu aby prenikol dnu. Dverové siete proti hmyzu zadržujú aj rôzne nečistoty. Prach, peľ a iné alergény sa zadržia na sieťke, z ktorej sa dajú jednoducho utrieť. Sieťky sú preto vhodné aj pre alergikov. Sieťovina je pokrytá PVC vrstvou, čo zaručuje, že sieťka nereaguje na teplotné výkyvy. Pri výbere správnej farby a druhu, nie sú sieťky takmer vidno, čo zaručuje ničím nerušený výhľad z interiéru von.

right
Dverové siete proti hmyzu

Výhody dverových sieťok

  • ochrana pred hmyzom
  • ochrana pre nečistotami
  • vhodné pre alergikov
  • jednoduchá montáž
  • kvalitné materiály
  • pestrosť farieb
  • odolnosť proti zlému počasiu
DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU
Celá dĺžka

Rolovacie dvere

Rolovacie sieťové dvere proti hmyzu: box s navinutou sieťou je vložený v bočnej strane dverí. Sieť je vedená pomocou kolieskového mechanizmu v hornej a spodnej vodiacej lište.

Otváravé 40 x 20 mm

Otváravé sieťové dvere proti hmyzu: inštaluje sa na rám dverí z exteriéru. Dverová sieť je vyrobená z extrudovaného hliníkového profilu. Sieť sa otvára pomocou pántov. Po obvode sieťky je tieniaca kefka.

Plisse siete

Plisse sieťky proti hmyzu umožňujú bezbariérový prístup. Prechodový profil má výšku len 3 mm. Ide o veľmi moderný a elegantný typ, ktorý je vhodný pre terasové a balkónové dvere.

Galéria: 
Dverové siete proti hmyzu
Dverové siete proti hmyzu
Dverové siete proti hmyzu