Okenné siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu
Siete na okná proti hmyzu: pre rôzne tvary, typy a veľkosti okien

Okenné siete proti hmyzu

Nepríjemný hmyz znepríjemňuje život ľuďom žijúcim v rodinných ale aj v bytových domoch. Najúčinnejším riešením sú sieťky proti hmyzu.

Montáž sieťok proti hmyzu je možná na okná aj dvere. Siete proti hmyzu nebránia výhľadu z okien a vetraniu interiéru. V horúcich letných dňoch tak môžete neustále vetrať, bez toho aby sa do interiéru dostali títo nepríjemní návštevníci. Okrem hmyzu zadržia siete rôzne nečistoty, od prachu až po peľ. Preto sú vhodné aj pre alergikov. Moderné siete proti hmyzu sú vyrobené z kvalitnej sieťoviny, ktorá je maximálne odolná voči poveternostným vplyvom a prehryzeniu. Rámy sietí sú vyrobené z extrudovaného hliníka.
 
 

V našej ponuke máme mnoho typov sieťovín: šedá štandardná sieťovina, neviditeľná sieťovina, zosilnená sieťovina petscreen, ktorá je vhodná pre majiteľov domácich zvierat. Farba sieťoviny závisí prakticky na vašj voľbe, môžete si vybrať zo širokej škály farieb podľa vzorníka RAL alebo imitácie dreva.

Pri pevných sieťach proti hmyzu si môžete vybrať buď profily s lemom alebo bez lemu. Ich výroba je robená na mieru podľa veľkosti vašich okien alebo dverí. Montáž siete proti hmyzu (s výnimkou sieťky integrovanej v roletovom boxe) nie je nijako závislá na nutnosti stavebných úprav. Je možné ju namontovať kedykoľvek a takmer kdekoľvek.

right
Okenné siete proti hmyzu

Výhody sieťok proti hmyzu

  • ochrana pred hmyzom
  • ochrana pre nečistotami
  • vhodné pre alergikov
  • jednoduchá montáž
  • kvalitné materiály
  • pestrosť farieb
  • odolnosť proti zlému počasiu
OKENNÉ SIETE PROTI HMYZU

Siete 24 x 24

Siete proti hmyzu 24 x 24: tento typ okenných sieťok je určený pre drevené okná s okapnicou. Sieťky 24 x 24 majú väčšiu hĺbku profilu 24 mm, čo umožňuje inštaláciu do rámu okna. To umožňuje použiť 24 mm okenné siete aj tam, kde to u iných nie je možné.

Rolovacie siete

Rolovacie siete proti hmyzu: pružinový mechanizmus navíja sieť do horného bubna. Sieťovina je vedená bočnými vodiacimi lištami. Sieťka sa môže kedykoľvek zrolovať. Sieť sa primontuje na okno z exteriérovej časti.

Siete Isso 4

Okenné siete proti hmyzu Isso 4: tento typ okenných sieťok je určený pre plastové okná. Rám je vyrobený z extrudovaného hliníka. Montuje sa pomocou otočných držiakov bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť ISSO 4 dodávame vo viacerých imitáciách dreva.

Galéria: 
Okenné siete proti hmyzu
Okenné siete proti hmyzu