Cablescreen rolety

Pri tomto type screenovej rolety je látka vedená pomocou lanka, ktoré takmer nie je vidno. Pohľad z interiéru tak nie je ničím rušený. Lanko je pripevnené k oknu alebo podlahe. Cablescreen majú čistý vzhľad, ktorý vytvára moderný dizajn. Roleta sa navíja do valcovaných alebo extrudovaných hliníkových boxov, ktoré majú rozmery len od 89 mm do 103 mm. Screenové rolety typu Cablescreen sa robia na mieru podľa rozmerov vašich okien, dverí alebo sklenených stien. Montáž Cablescreen je vhodná na okná, dvere, sklenené steny, pergoly, altánky
Cablescreen rolety

Výhoda Cablescreen roliet

  • nerušený výhľad
  • estetický vzhľad
  • kvalitný materiál
  • jednoduché ovládanie
  • úspora energie
  • ochrana proti hmyzu
  • ochrana proti peľu a prachu
  • Vyžiadať cenovú ponuku

Materiál roliet Cablescreen

Na výrobu screenových roliet sa využívajú dva druhy tkaniny. Tkanina Serge je vyrobená zo sklených vlákien potiahnutých PVC vrstvou. Tkanina soltis je zložená z polyesterových vlákien s ochrannou vrstvou PVC.

Ovládanie Cablescreen roliet

Najväčším komfortom je ovládanie na el. pohon, ktoré možno ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo spínača umiestneného na stene. El. pohon možno tiež napojiť na veterné a slnečné senzory. Rolety sa automaticky zatiahnu pri silnom vetre a vytiahnu pri silnom slnečnom žiarení. Farbu roliet aj rámu si môžete vybrať z našej ponuky farieb RAL, ktorá je veľmi bohatá. Rolety sa tak dajú skvele zladiť s fasádou alebo oknami.

Úspora roliet Cablescreen

Sceenové rolety dokážu znížiť náklady na energie. V letnom období znižujú nutnosť používania klimatizácie. V zime zabraňujú prúdenie studeného vzduchu priamo na okná a úniku teplého vzduchu z interiéru.

Farby Cablescreen roliet

Farbu textílie a a rámu si môžete vybrať z našej palety farieb RAL, ktorá je bohatá. Screen rolety tak môžete pekne zladiť so svojim domom. Ak si nie ste istí, či je pre Vás Cablescreen tým správnym riešením, neváhajte nás kontaktovať. Poradíme vám a spolu zvolíme ten najvýhodnejší typ.
rolety-zaomietacie-uvod