Lockscreen rolety

Rolety
Lockscreen rolety + ovládanie

Locksreen rolety

Pri variante Lockscreen je plachta vedená, a tým aj napnutá vo vodiacich lištách. Preto sú Lockscreenové rolety odolnejšie voči vetru a majú dlhšiu životnosť.

Rolety Lockscreen umožňujú realizáciu aj naozaj rozmerných roliet. Rolety slúžia aj ako sieťka proti hmyzu. Pri zvolení správnej textílie dokážu úplne zatieniť interiér.

Vďaka tomu, že je textília dostatočne napnutá, dokáže odolať aj vetru o rýchlosti 80 km/h. Rolety Lockscreen sú vhodné na realizáciu všetkých veľkosti okien, dverí a aj rozmerných sklenených stien.

Materiál roliet Lockscreen

Na výrobu screenových roliet sa využívajú dva druhy tkaniny. Tkanina Serge je vyrobená zo sklených vlákien potiahnutých PVC vrstvou. Tkanina soltis je zložená z polyesterových vlákien s ochrannou vrstvou PVC.

right
Lockscreen rolety

Výhody Lockscreen roliet

  • odolnosť voči vetru
  • ochrana pred slnkom
  • úspora nákladov na energie
  • využitie aj ako sieťka proti hmyzu
  • Možnosť napojenia na svetelné a veterné senzory

Farby roliet Lockscreen

Farbu roliet aj rámu si môžete vybrať z našej ponuky farieb RAL, ktorá je veľmi bohatá. Rolety sa tak dajú skvele zladiť s fasádou alebo oknami.

Ovládanie roliet Lockscreen

Najväčším komfortom je ovládanie na el. pohon, ktoré možno ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo spínača umiestneného na stene.

El. pohon možno tiež napojiť na veterné a slnečné senzory. Rolety sa automaticky zatiahnu pri silnom vetre a vytiahnu pri silnom slnečnom žiarení.