Pergolové markízy

Markízy
Markízy – pergoly

Pergolové markízy

Pergoly skvelé chránia pred silným slnečným žiarením a UV žiarením. Pergoly majú pevnú a kvalitnú konštrukciu, ktorá odolá aj naozaj silnému vetru. Konštrukcie majú moderný dizajn, ktorý dodá vášmu domu alebo reštaurácií pekný estetický vzhľad.

Markízove pergoly nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Ide o celoročný tieniaci prvok, vašu terasu tak môžete využívať aj v zimnom období.

Látka odoláva teplotným rozdielom od -30ºC do + 70ºC. Je vyrobená z PVC materiálov, takže je nepremokavá a odolná voči plesniam. Látka obsahuje UV filtre, ktore zadržujú škodlivé žiarenie.

Pergoly sa dajú namontovať takmer do každého priestoru, sú jedinečné svojou tvarovateľnosťou. Na rozdiel od drevených pergolí majú jednoduchú konštrukciu, ktorá nebráni vo výhľade po vašej záhrade a je dobre prevzdušnená.

Ponúkame veľkú škálu tvarov a veľkosti z ktorých si môžete vybrať alebo vám vytvoríme pergolu na mieru, podľa presne zadaných rozmerov. Máme v ponuke aj iné typy markíz.

right
Pergolové markízy

Výhody zastrešenia pergolou

  • vysoká odolnosť voči poveternostným podmienka
  • jednoduchá montáž
  • žiadna údržba
  • moderný a estetický vzhľad
  • celoročné využitie terasy
  • kvalitný materiál

Realizácia pergolových markíz

Markízové pergoly sú vhodným riešením pre majiteľov, ktorí chcú zastrešiť veľkú plochu napríklad terasu v záhrade alebo v reštaurácií.

Pergoly nie sú len tieniaci doplnok, ale slúžia aj ako prístrešok pred dažďom, vaši hostia tak zostanú v suchu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme, aký typ pergoly je pre Vás najvhodnejší a ako prebieha montáž.