Horizontálne interiérové žalúzie

Interiérové tienenie
Krásne žalúzie do vášho interiéru

Horizontálne interiérové žalúzie

Vnútorné žalúzie sú stále obľúbeným a spoľahlivým tieniacim prvkom. Je to jeden z najpoužívanejších spôsobov na zatienenie interiéru. Interiérové žalúzie sa vyznačujú nenáročnosťou pri inštalácií. Tak ako ostatná tieniaca technika aj žalúzie napredujú a idú vpred s novými trendmi. Žalúzie sú vhodnou ochranou pred slnečnými lúčmi a tak isto slúžia na zamedzenie nežiaducich pohľadov z vonku. Lamely sa dajú nakláňať do rôznych uhlov, tým sa dá nastaviť požadovaný prísun svetla.
 

Interiérové žalúzie sú priaznivým riešením v pomere ceny a kvality. Sú vhodným riešením pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť exteriérové žalúzie. Žalúzie možno namontovať na rôzne typy a tvary okien, ako napríklad okrúhle okná, strešné okná alebo rôzne šikminy. Interiérové horizontálne žalúzie nevyžadujú žiadnu dôkladnú údržbu, raz začas ich postačí utrieť navlhčenou alebo antistatickou utierkou. 
 

Ovládanie vnútorných žalúzií

Ovládanie je veľmi jednoduché. Žalúzie sa ovládajú pomocou guľôčkovej retiazky.

Farby vnútorných žalúzií

Na výber je pestrá paleta farieb, z ktorej si určite vyberiete vhodný odtieň a žalúzie tak zladíte s interiérom.

right
Horizontálne interiérové žalúzie

Výhody žalúzií

  • nízka cena
  • regulácia svetla
  • spoľahlivý doplnok
  • široká paleta farieb
  • jednoduchá montáž
  • jednoduchá údržba

Typy vnútorných žalúzií

V našej ponuke máme dva druhy interiérových žalúzií: žalúzie typu Isoline a žalúzie typu Isoline Loco.

Žalúzie Isoline

Ide o najpoužívanejší typ vnútorných žalúzií. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa.

Žalúzie Isoline Loco

Najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke. Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zaoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva.