Rolovacie garážové brány

Garážové brány
Rolovacie garážové brány pre štandardné garáže, dvojgaráže a hromadné garáže.

Rolovacie garážové brány

Rolovacie brány sa montujú do stavebného otvoru, za stavebný otvor ale aj pred otvor, čiže zvonku. Ich výhodou je úspora priestoru pod stropom garáže alebo haly. Rolovacie brány sa rolujú nad otvorom a cely strop garáže je voľný. Je možno ich nainštalovať aj do už postavenej garáže. Zhotovujú sa na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru.
 

Skladajú sa z lamelového panciera, vodiace lišty a hliníkového boxu. Hliníkový box garážovej brány má zabudovanú oceľovú hriadeľ, v ktorej je motor. V prípade vypadnutia elektrického prúdu má hliníkový box aj núdzový mechanizmus na manuálne otvorenie brány. Lamely sú vedené vo vodiacich profiloch, ktoré sú trojnásobne tesnené, to zaručuje dokonalé tesnenie. Tesnenie nestráca elasticitu ani v naozaj tuhej zime. Rolovacia brána sa skladá z lamiel, ktoré sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá má tepelno-izolačné vlastnosti a zaručuje tak kvalitnú izoláciu.

Lamely dodávajú bráne moderný a estetický vzhľad.

right
Rolovacie garážové brány

Výhody rolovacích brán:

  • Úspora priestoru pod stropom garáže alebo haly
  • Jednoduché prevedenie
  • Jednoduchá údržba
  • Kvalitné tesnenie
  • Tepelno-izolačné vlastnosti
  • Moderný vzhľad

Bezpečnosť garážovej brány:

Padacia brzda – pri poruche motora zaistí lamelový pancier proti pádu

Infrazávora – bezpečnostný prvok, ktorý pomocou infračerveného lúča zaručí bezpečnosť osôb a zvierat v blízkosti brány

Tlaková lišta – zabezpečuje bránu pred nežiaducim privretím. Pokiaľ má brána v ceste nejaké prekážky, nezvrie sa ale automaticky sa vráti do polohy – otvorené.

Ovládanie garážovej brány:

Manuálne – manuálne ovládanie je možné len pri menších rozmeroch brán. Motor sa nahradí pružinou a brána sa ovláda ručne.

Vypínač

Diaľkové ovládanie – Bránu tak možno ovládať z auta alebo priamo z domu.

Klúčikový spínač

Farba garážovej brány:

Ponúkame širokú škálu farebných možností, ktoré sú prispôsobené najpoužívanejším farieb fasád a okien. Bránu si tak môžete esteticky zladiť.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť našu prevádzku na adrese Zlatovská ul. č. 2143 v Trenčín. Postaráme sa Vám o odbornú stránku a celú realizáciu garážovej brány.