+421 908 796 888 rollos@rollos.sk

Inteligentná domácnosť a kancelária SOMFY®

Od návrhu až po finálnu realizáciu

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Automatizácia domácnosti a kancelárie od SOMFY®

V modernej a hlavne rýchlej dobe naši zákazníci riešia otázku spojenú s kontrolou a ovládaním svojich zariadení v dome odkiaľkoľvek.

Naše riešenie od SOMFY® umožní vytvoriť inteligentnú, úspornú a bezpečnú domácnosť alebo kanceláriu, pretože hranice v našom svete sa posúvajú a užívateľ potrebuje nové produkty a služby, ktoré sú vzájomne prepojené.

Kompletné riešenie vám dodáme na kľúč – od poradenstva a návrhu až po inštaláciu a spustenie systému do prevádzky.

Somfy expert
Somfy System Tahoma

Vďaka systému TAHOMA switch od SOMFY môžete byť v neustálom spojení so svojím domovom, v spojení so svojimi najbližšími. Na ovládanie domácnosti Vám odteraz stačí smartphone, tablet alebo PC.

Inteligentná domácnosť a kancelária prináša mnoho výhod

S chytrou domácnosťou ušetríte drahocenný čas aj svoju peňaženku. Okrem toho sa postará o väčšiu bezpečnosť Vás, celej Vašej rodiny a majetku.

Väčšie pohodlie –  Nastavte si jednotlivé scenáre a Vaša domácnosť bude myslieť za Vás. Žalúzie sa napríklad každé ráno samy vytiahnu a večer zatiahnu.

Viac bezpečia – Chytré vonkajšie a vnútorné kamery, alarmy a inteligentný zámok dverí Somfy Door Keeper sa postarajú o Vašu bezpečnosť.

Viac úspor – Chytrá domácnosť vám prinesie aj výrazné úspory energie. Môže napríklad vykurovať len vtedy, keď ste doma, a v kombinácii s automatizáciou vonkajších žalúzií môže v zime pomáhať s vykurovaním slniečko.

Tahoma switch

O systéme TAHOMA® switch

Systém TAHOMA switch umožňuje prepojiť žalúzie, rolety, garážové brány, vstupné brány, markízy, osvetlenie, zabezpečenie domácnosti a kúrenie do jedného celku. Tým máte celú domácnosť vždy pod kontrolou.

Pomocou scenárov si prispôsobíte funkčnosť celého domu na základe vyšpecifikovaných podmienok vonkajšieho počasia a každodenných situácii. Viac sa nemusíte o nič starať – smart systém TAHOMA switch to spraví za Vás.

Okrem Vášho pohodlia sa systém TAHOMA switch stará i o vašu bezpečnosť. Scenáre príchodu a odchodu môžete jednoducho nastaviť priamo pomocou dvoch tlačidiel na TaHoma® switch. Ďalšie scenáre môžete uložiť do svojho chytrého telefónu. V prípade, že systém zistí ohrozenie v podobe vlámania alebo požiaru, ihneď Vás informuje prostredníctvom notifikácii aby ste mohli ihneď reagovať.

Tahoma switch 2

Inteligentné osvetlenie

Žiarovky Philips Hue môžete tiež ľahko zapojiť do svojej chytrej domácnosti. Môžete ich jednoducho ovládať odkiaľkoľvek, meniť farbu svetla, intenzitu…

Po zapojení do jedného zo scenárov sa už o svetlá nemusíte starať.

Keď napríklad odchádzate z domu, stačí stlačiť tlačidlo odchodu na zariadení TaHoma® switch a okrem iného sa vypnú všetky svetlá so žiarovkami Philips Hue.

Somfy osvetlenie a tienenie

Inteligentné zabezpečenie domácnosti

Do svojej automatizácie domácnosti môžete jednoducho pripojiť vonkajšie a vnútorné kamery Somfy. Ich veľkou výhodou je, že nepotrebujú káble, a preto nie je potrebné rezať do steny.

Vonkajšie kamery ponúkajú možnosť výberu aktívnych a neaktívnych zón, zatiaľ čo vnútorné kamery a Somfy ONE+ (prvá kamera a alarm v jednom) majú chytrú západku na ochranu vášho súkromia.

Prostredníctvom kamier Somfy môžete dokonca hovoriť a priamo zasahovať. Viac bezpečia ponúka aj chytrý zámok dverí Somfy Door Keeper, s ktorým môžete dvere otvárať s mobilom aj bez kľúčov, a to aj na diaľku. A vďaka videotelefónu môžete vidieť, kto zvoní.

Somfy 3

Inteligentné vykurovanie

Zaobstarajte si Somfy Termostat a ušetrite na vykurovaní! Kúrenie je možné spustiť tak, aby ste sa vždy vrátili do príjemne vyhriateho domova. A keď ste v práci, kúrenie je obmedzené na minimum.

Prepojením Somfy Termostatu a vonkajších roliet s chytrou domácnosťou sa môže interiér vyhrievať slnečnými lúčmi a získané teplo sa udržiava vo vnútri.

Odporúčame tiež termostatické hlavice od Somfy, s ktorými môžete mať v každej miestnosti inú teplotu.

Somfy 4

Kde všade montujeme automatizáciu SOMFY®

Celé Slovensko

Systém SOMFY® montujeme najmä na západnom Slovensku. Väčšie zákazky realizujeme po celom Slovensku.

Trenčín

Našim tradičným regiónom je Trenčín a trenčiansky kraj. Montujeme aj automatické brány, žalúzie, rolety a viac.

Bratislava

Často realizujeme zákazky v Bratislave a bratislavskom kraji. Všetky naše produkty dodávame firmám aj domácnostiam.

Trnava

Ďaľšou oblasťou, kde máme mnoho spokojných zákazníkov, je Trnava a celý trnavský kraj. Pridajte sa 🙂

Žilina

Montujeme inteligentnú automatizáciu SOMFY® a ďalšie naše produkty a služby aj v Žiline a celom žilinskom kraji.

Prebehne to rýchlo a hladko:

Z
2. Poradíme vám s výberom.
Z
3. Vypracujeme vám cenovú ponuku.
Z
4. Všetko vám namontujeme.
Z
5. A môžete si to v pohode užívať 🙂