Screen rolety

Screnové rolety typu screen sú jednoduchým, ale účinným prvkom tieniacej techniky. Pri type Screen je textília voľne napnutá medzi boxom a spodnou lištou. Screen rolety sú vhodné pre rodinné domy alebo kancelárske priestory. Screenové rolety sú často používaným tieniacim prvkom.
Screen rolety

Výhoda Screen roliet

  • veľké rozmery
  • ochrana proti UV žiareniu
  • jednoduché prevedenie
  • moderný vzhľad
  • napojenie na el. pohon
  • Vyžiadať cenovú ponuku

Materiál screen roliet

Na výrobu screenových roliet sa využívajú dva druhy tkaniny. Tkanina Serge je vyrobená zo sklených vlákien potiahnutých PVC vrstvou. Tkanina soltis je zložená z polyesterových vlákien s ochrannou vrstvou PVC.

Ovládanie roliet screen

Najväčším komfortom je ovládanie na el. pohon, ktoré možno ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo spínača umiestneného na stene. El. pohon možno tiež napojiť na veterné a slnečné senzory. Rolety sa automaticky zatiahnu pri silnom vetre a vytiahnu pri silnom slnečnom žiarení.

Farby screen roliet

Farbu roliet aj rámu si môžete vybrať z našej ponuky farieb RAL, ktorá je veľmi bohatá. Rolety sa tak dajú skvele zladiť s fasádou alebo oknami.

Úspora pomocou roliet screen

Sceenové rolety dokážu znížiť náklady na energie. V letnom období sa znižuje nutnosť používania klimatizácie. V zime zabraňujú prúdeniu studeného vzduchu priamo na okná a úniku teplého vzduchu z interiéru. Ak si nie ste istí, či je pre Vás Cablescreen tým správnym riešením neváhajte nás kontaktovať. Poradíme Vám a spolu zvolíme ten najvýhodnejší typ.
rolety-zaomietacie-uvod