+421 908 796 888 rollos@rollos.sk

Plastové okná a dvere

Luxury

Sú vyrábané zo 6-komorového profilu Inoutic Prestige s predsadeným alebo rovným krídlom. Plastové okná INCON Luxury majú stavebnú hĺbku 76 mm a 3 dorazové tesnenia medzi rámom a krídlom. Rámy a krídla sú vystužené oceľovou pozinkovanou výstuhou. Pre svoje vynikajúce technické parametre v kombinácií s izolačným trojsklom sú vhodné aj pre použitie do nízkoenergetických budov. Okná INCON Luxury laminované fóliou imitujúcou drevo sú veľmi výhodnou alternatívou drevených eurookien.

luxury

Elegance

Typ Elegance je spojením elegantného štýlu, rozumnej ceny so skvelými vlastnosťami. Okná sa vyrábajú z 5 – komorových profilov Inoutic Arcade so stavebnou hĺbkou 71 mm. Zvýšenú bezpečnosť poskytuje kovanie Winkhaus. V oknách je zabudované skryté odvodnenie. Súčiniteľ prechodu tepla rámu je Uf=1,2 W/m²K.

elegance

Exclusive

Typ exclusive je ideálnym riešením pre nízkoenergetické a pasívne domy. Najlepší súčiniteľ prechodu tepla zabepzpečuje plastový profil Inoutic Eforte.Ich stavebná hĺbka je 84mm. Pri použití trojskla dosahujú okná hodnotu Uw=0,72 W/m²K. Typ Exclusivé má vylepšený typ tesnenia, ktoré zaručuje zvýšenie izolácie pred hlukom a zlými poveternostnými podmienkami.

exclusive