Twintex

Twintex je najmodernejší tieniaci prvok, ktorý využíva striedanie transparentných a tieniacich pruhov, čo dodáva celému tieniacemu prvku twintex moderný a luxusný vzhľad. Pri vysúvaní a zasúvaní rolety dochádza k posúvaniu pruhov. Čo spôsobuje reguláciu svetla. Twintex sú vlastne špeciálny druh látkových roliet, ktoré splnia požiadavky aj najnáročnejších klientov. Rolety Twintex sú nazývané aj „rolety deň a noc“ alebo roletožalúzie. Vzájomné prekrývanie transparentných a tieniacich pruhov umožňuje reguláciu požadovaného svetla. Šírka pruhov je závislá na druhu látky. Pokiaľ je vedľa seba umiestnených viac roliet typu twintex, pruhy sa dokonale zladia a vznikne moderný dizajnový celok. Látka sa navíja na trubku, roleta je tak po nabalený veľmi malá. Nábal je možné skryť do kazety. Roleta Twintex sa montuje na stenu alebo strop. Rolety twintex je možné aplikovať aj na veľké okná a sklenené steny. Roleta sa rozdelí na niekoľko časti a spojí sa s kazetou.
estetické rolety Twintex

Údržba

Údržba twintex roliet je veľmi jednoduchá. Roleta sa jednoducho pretrie navlhčenou handričkou alebo vysávačom. Pravidelná údržba zaručí dlhú trvácnosť rolety.

Farby

Twintex je štandardne vyrábaný v bielej alebo šedej farbe. Kazetu s nábalom je možne nafarbiť do akejkoľvek farby. Kazetu tak môžete perfektne zladiť s interiérom.

Montáž

Rolety Twintex sú dodávané s montážnym profilom, ktorý uľahčuje inštaláciu. Ovládanie Rolety Twintex sa ovládajú motoricky alebo manuálne. El. pohon vám poskytuje väčší komfort. Rolety možno ovládať aj diaľkovým ovládačom. Rolety sa dajú navzájom prepojiť. Jeden el. pohon môže ovládať až 3 rolety. Rolety sú tak ovládané spoločné. Šetria sa tak výdavky na montáž a minimalizujú sa nutné medzery medzi roletami.

Výhoda roliet twintex

  • luxusný dizajn
  • jednoduchá údržba
  • regulácia svetla
  • jednoduchá montáž
  • napojenie na el. pohon
  • Vyžiadať cenovú ponuku