+421 908 796 888 rollos@rollos.sk

Sekcionálne garážové brány Klasik

Garážové brány pre štandardné garáže, dvojgaráže a hromadné garáže

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Sekcionálne garážové brány Klasik

Sekčné brány sa pokladajú za štandardné a najviac preferované riešenie pre všetky typy garáží. Dodávame ich na mieru – presne podľa priania zákazníka.

Na výber je pre vás pripravená široká ponuka farieb a rôznych dekorov dreva tak, aby bola s vašim garážovým objektom v dokonalej farebnej harmónii.

Tento veľmi jednoducho ovládateľný typ garážových brán sa najčastejšie využíva pri vstupe do štandardných, dvojdverových alebo hromadných garáží.

Dôležitú rolu tu hrá nielen priaznivá cena, ale aj vskutku široký výber rôznych farieb, dekorov a dizajnov. Môžete si tak byť istí, že vaša nová brána sa výzorom plne prispôsobí zvyšku vášho domu.

Brána je zložená z niekoľkých sekcií – štandardne zo štyroch, v prípade potreby aj z viacerých. Vďaka špeciálne tvarovaným spojom medzi jednotlivými sekciami ste uchránení napríklad od nepríjemného priškripnutia prstov.

Navyše, kombinácia oceľovej sendvičovej sekcie s prerušeným tepelným mostom a celoobvodového elastického tesnenia vám poskytuje záruku tých najlepších tepelno-izolačných vlastností brány.

Sekcie sa pohybujú veľmi jednoducho – sú osadené vo vodiacich lištách, na kladkách, opatrených guličkovými ložiskami. Ani na ručné ovládanie však nepotrebujete veľa fyzickej sily, dvere totiž nadľahčuje torzný systém s kompenzačnými pružinami.

Naše výrobky spoznáte vďaka naozaj veľmi tichému chodu, vysokej spoľahlivosti a čo je hlavné, vďaka maximálne dlhej životnosti.

Výhody sekcionálnych brán Klasik

  • komfortné ovládanie
  • vysoká odolnosť a životnosť
  • gumové tesnenie po celom obvode
  • moderný vzhľad
  • možnosť automatického ovládania
  • možnosť núdzového ovládania

Používané motory pri sekcionálnych bránach

Nemecké extra tiché pohony SOMMER.

SOMMER APERTO – štandardne dodávaný k bránam, extra tichý chod, vysoká výdrž.

SOMMER DUO VISION s oddelenou elektronikou

SOMMER MARATHON – na časté otváranie (priemysel)

Ovládanie garážovej brány Klasik:

Manuálne

Mechanický vypínač, kľúčikový spínač

Diaľkové ovládanie (vysielač)

Kódové klávesnice

Čítačky otlačkov prstov

Bezdrótové nástenné tlačítka

Smartphone, tablet

Farba garážovej brány:

Ponúkame širokú škálu farebných možností, ktoré sú prispôsobené najpoužívanejším farieb fasád a okien. Bránu si tak môžete esteticky zladiť.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť našu prevádzku na adrese Zlatovská ul. č. 2143 v Trenčín. Postaráme sa Vám o odbornú stránku a celú realizáciu garážovej brány.

Potrebujete novú garážovú bránu? Vyžiadajte si cenovú ponuku:

    (Vyplňte prosím všetky políčka.)

    Ak si prajete, môžete priložiť k správe prílohu (max. 20 MB = nahratie súboru môže chvíľu trvať):