Sekcionálne posúvné garážové brány

Vyžaduje si vaše prostredie garážovú bránu, ktorá sa neotvára smerom nahor ale vertikálne – do strany? Alebo len túžite po niečom netradičnom? Žiaden problém. Naše posuvné brány sú známe svojou kvalitou a mimoriadne dlhou životnosťou, preto sa tejto investície nemusíte obávať. Komponenty, ktoré používame, sú totiž zhodné s priemyslovými bránami, primárne určenými na vysoké prevádzkové zaťaženie. Prakticky sa od nich líšia len svojim pohonom a vzhľadom, ktorý si môžete prispôsobiť svojim požiadavkám. Na výber máte mnoho kombinácií a aj naši pracovníci vám veľmi radi poradia tak, aby ste s výsledkom boli maximálne spokojní.

Takúto bránu môžete pootvoriť len úplne minimálne, čo oceníte najmä v zimných mesiacoch, kedy z priestoru neunikne toľko tepla ako v prípade obyčajnej, vyklápacej brány. Taktiež zabránite pohľadom zvedavých susedov – bránu stačí odsunúť len na šírku človeka, prejsť a vzápätí ju zase rýchlo privrieť...
Sekcionálne posúvné garážové brány

Výhody sekcionálnych posuvných brán

  • Najlepšie termo – izolačné vlastnosti
  • Záruka bezpečnosti
  • Životnosť až 20 000 cyklov
  • Automatické ovládanie
  • Gumovým tesnením po celom obvode
  • Moderný vzhľad
  • Vyžiadať cenovú ponuku

Používané motory pri posuvných bránach

Nemecké extra tiché pohony SOMMER.

SOMMER APERTO - štandardne dodávaný k bránam, extra tichý chod, vysoká výdrž.

SOMMER DUO VISION s oddelenou elektronikou

SOMMER MARATHON - na časté otváranie (priemysel)

Ovládanie posuvnej garážovej brány:

Manuálne

Mechanický vypínač, kľúčikový spínač

Diaľkové ovládanie (vysielač)

Kódové klávesnice

Čítačky otlačkov prstov

Bezdrótové nástenné tlačítka

Smartphone, tablet

Farba garážovej brány:

Ponúkame širokú škálu farebných možností, ktoré sú prispôsobené najpoužívanejším farieb fasád a okien. Bránu si tak môžete esteticky zľadiť.


V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť našu prevádzku na adrese Zlatovská ul. č. 2143 v Trenčín. Postaráme sa Vám o odbornú stránku a celú realizáciu garážovej brány.