fbpx
+421 908 796 888 rollos@rollos.sk

Automatizácia domácnosti - kancelárie od SOMFY®

Od návrhu až po finálnu realizáciu
Vyžiadajte si cenovú ponuku

Automatizácia domácnosti a kancelárie od SOMFY®

V modernej a hlavne rýchlej dobe naši zákazníci riešia otázku spojenú s kontrolou a ovládaním svojich zariadení v dome odkiaľkoľvek.

Naše riešenie od SOMFY® umožní vytvoriť inteligentnú, úspornú a bezpečnú domácnosť alebo kanceláriu, pretože hranice v našom svete sa posúvajú a užívateľ potrebuje nové produkty a služby, ktoré sú vzájomne prepojené.

Vďaka systému TAHOMA® a Connexoon od SOMFY® môžete byť v neustálom spojení so svojím domovom, v spojení so svojimi najbližšími. Na ovládanie domácnosti Vám odteraz stačí smartphone, tablet alebo PC.

Aký systém automatizácie zvoliť?

Ak chcete v domácnosti ovládať len vybraný prvok ako dvere, zopár svetiel, alarm alebo žalúzie, prípadne markízu; je jasná voľba systém Connexoon®.

Pokiaľ ale chcete mať svoj dom pod „palcom“ celý bez kompromisov a s
možnosťou doplniť postupne nové funkcie – je nepochybným riešením TAHOMA®.

O systéme TAHOMA®

Systém TAHOMA® umožňuje prepojiť žalúzie, rolety, garážové brány, vstupné brány, markízy, osvetlenie, kúrenie do jedného celku. Tým máte celú domácnosť vždy pod kontrolou.

Pomocou scenárov si prispôsobíte funkčnosť celého domu na základe vyšpecifikovaných podmienok vonkajšieho počasia a každodenných situácii. Viac sa nemusíte o nič starať – smart systém TAHOMA® to spraví za Vás.

Okrem Vášho pohodlia sa systém TAHOMA® stará i o vašu bezpečnosť. Nastavte si scenáre príchodu a odchodu. V prípade že systém zistí ohrozenie v podobe vlámania alebo požiaru, ihneď Vás informuje prostredníctvom notifikácii aby ste mohli ihneď reagovať.

O systéme Connexoon®

Stačí Vám len ovládanie určitých prvkov ? V tom prípade Vám SOMFY® ponúka aplikáciu systému Connexoon®. Na Výber máte kombináciu dvoch aplikácii, ktoré obsahujú ovládanie Vami požadovaných zariadení.

Window (aplikácia zastrešuje ovládanie tienenia okien).
Terrace (ovládanie markíz a pergol).

Acces (ovládanie vstupných systémov ako vchodové dvere, brány).

ĎALŠIE PRODUKTY IO HOMECONTROL:

SOMFY® kamery

SOMFY® vykurovanie

SOMFY® videotelefón

SOMFY® alarm

SOMFY® Doorlock